Nasi partnerzy

BANKI

W naszej ofercie znajduje się ponad 25 banków. Z żadnym z nich nie jesteśmy powiązani kapitałowo co umożliwia nam swobodny dobór ofert dla naszych klientów; dzięki temu też każdy klientmoże być pewien, żedobierzemy dla niego właściwy produkt uzależniony tylko i wyłącznie od jego możliwości i preferencji.

Indywidualnepodejście do klienta jest wynikiem szczegółowej analizy jego potrzeb i możliwości - nie ma bowiem dwóch identycznych sytuacji i dwóch identycznych rozwiązań! Bardzo dobra znajomość rynku, zdobyte doświadczenie oraz kontakty ułatwiają sprawną obsługę i skutkują zadowoleniem naszych Klientów.

FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE Z NAMI

W gronie naszych pośredników są:

FIRMY UBEZPIECZENIOWE

Mając na uwadze dobro i wygodę naszego klienta zatroszczyliśmy się także o współpracę w zakresie ubezpieczeń. Zapewniamy w ten sposób bezpieczeństwo transakcji kredytowych oraz na życzenie klienta oferujemy ubezpieczenie na życie, nieruchomości i inne. Klient ma zawsze do wyboru trzy opcje:

OFERTA WSPÓŁPRACY

Aby zostać naszym partnerem nie trzeba zakładać własnej działalności, ani rezygnować z dotychczasowego zajęcia. Wystarczy podpisać z nami umowę i przekazywać naszą wizytówkę lub nr telefonu.

Do współpracy zapraszamy również biura nieruchomości, które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności oraz usprawnić obsługę swoich klientów.

Zapraszamy!